Inne

Czego *obecnie* nie mówi Utopia?

Cała sytuacja zaczęła się w grudniu a następnie zarząd Utopii wiedział o sytuacji (Co potwierdził na swoim CM) jednak nikt z was nie pragnął z nami pogadać (Nawet kiedy wyciekły dmy woleliście napisać ogłoszenie niż dm-a co było poruszane w poprzednim poście), więc skąd wynika nagła zmiana decyzji?

Już wam tłumaczę:

Teraz kiedy pojawiło się realne zagrożenie w postaci permanentnej delisty, nagle wszyscy z zarządu chcą „pogadać”. W tym Backs, który jeszcze wczoraj twierdził, że odchodzi.

Od samego początku sytuacji z góry zakładacie, że sprawa ucichnie i jakoś przebłagacie innych do zmiany decyzji (Która już zapadła)?

Dlaczego gracie na czas i nie informujecie graczy oraz hostingu o stanie faktycznym?

Czy znowu postępujecie jak z Brightem w marcu? Jakie konsekwencje poniósł MrBacks07 skoro dalej jest z wami na kanałach? Naprawdę liczycie na rozmowy kiedy nie uporządkowaliście nawet swojego podwórka?


Co więcej wydają się nawet oburzeni faktem naszej odmowy.
Możecie zadać pytanie czemu odmawiamy; ponieważ są procedury i dokumenty w postaci Ban Policy oraz Verified Server Rules, które mówią jak postępować w tej sytuacji.

Stąd moje pytanie dlaczego próbujecie stworzyć podwójne standardy?

Zarząd (Dejvi i Wirek) podczas rozmów wstępnych próbowali nas również przekonać , że w marcu wszystko się zakończyło w między czasie 21 czerwiec 2021:

PS. Nie bierzcie tego obrazka z logo Mistaken na poważnie 😉

  1. Active Toxic pisze:

    Podoba mi się ten obrazek.

  2. EL PLAGUS pisze:

    dziękuje za umieszczenie mnie w artykule <3
    //EL PLAGUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *