Regulamin sklepu

Warunki rang premium

  • Ranga premium pozwala graczowi na łączenia się z pełnymi serwerami (Maksymalnie do 5 miejsc). Identyfikator SteamID64, który jest wprowadzany podczas zakupu, identyfikuje gracza, któremu zostanie przyznana ranga.
  • Każda ranga premium jest ważna tylko dla jednego (1) SteamID64 oraz jednego (1) DiscordID.
  • Ranga premium nie zwalnia graczy z obowiązku przestrzegania naszych zasad serwera (można je znaleźć na stronie https://mistaken.pl/#rules) („Zasady serwera”). Jeżeli stwierdzimy, że naruszyłeś Zasady Serwera i/lub niniejsze Warunki, zastrzegamy sobie prawo, w dowolnym momencie i bez uprzedzenia, do zawieszenia lub odebrania Ci możliwości łączenia się z którymkolwiek z naszych serwerów bez zwrotu jakichkolwiek opłat.
  • Jesteś odpowiedzialny za śledzenie stanu swojego portfela na Mistaken za pośrednictwem kalkulatora (https://mistaken.pl/sklep/#wallet) oraz Tip4Stream.

Spory dotyczące płatności i zwroty

Użytkownik zobowiązuje się do natychmiastowego kontaktu z zewnętrznym pośrednikiem Tip4Stream (https://www.tip4stream.pl/pomoc) za pośrednictwem systemu zgłoszeń w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów z płatnościami.

Anulowanie rangi premium

Jeśli użytkownik chce zmienić lub zakończyć subskrypcję, może to zrobić wyłącznie przesyłając zgłoszenie na discordzie lub tutaj: https://mistaken.pl/#contact.